farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Platňa GABRIELA
60/40/4cm

Vymývaný povrch je tvorený ušľachtilým riečnym alebo drveným kamenivom, ktorý pri tejto povrchovej úprave plne vyniká svojou farbou a štruktúrou. Dlažba formátu 60 x 40 cm je vhodná pre pokládku veľkých plôch - na dláždenie chodníkov v okolí kultúrnych a športových centier, na odpočinková verejné priestranstvá, do parkov a záhrad, ale aj plochy v okolí rodinných a bytových domov. Dlažbu je možné pokladať aj na terče.

Kód produktu: CPBPLVGA60

Balenie pre Eshop: 38 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/9, 12m2

V balení: 10620199

Doplňujúce údaje: 38ks/pal, 9,12m2/pal, 855kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 22.5

Výrobca: Presbeton

Farba: béžovohnedá

Povrch: vymývaný

Výška:

Rozmer:

Tvar:

6,96 €
6,85 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Použitie riečne kamenivá vytvárajú obľúbené a praktické povrchy, pestrofarebné kamenné drte prinášajú prirodzený vzhľad pôvodného kameňa, alebo efektnú kombináciu farieb. Vymývané dlažby sú určené pre dláždenie chodníkov pre peších, odpočinkových plôch v mestách a obciach, ale vďaka mnoho farebných variánt sa hodí predovšetkým pre plochy v okolí rodinných a bytových domov, ako sú terasy, balkóny, okolie bazénov, záhrad a parkov. Charakteristickým znakom týchto dlažieb je veľmi malá nasiakavosť, vysoká odolnosť a ľahká údržba.Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).