farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Platňa GITA
50/50/5cm

Vymývaný povrch je tvorený ušľachtilým riečnym alebo drveným kamenivom, ktorý pri tejto povrchovej úprave plne vyniká svojou farbou a štruktúrou. Dlažba formátu 50 x 50 cm je vhodná pre pokládku veľkých plôch - na dláždenie chodníkov v okolí kultúrnych a športových centier, na odpočinkové verejné priestranstvá, do parkov a záhrad, ale aj plochy v okolí rodinných a bytových domov. Dlažbu je možné pokladať aj na terče.

Kód produktu: CPBPLVGI50

Balenie pre Eshop: 32 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/8, m2

V balení: 10520299

Doplňujúce údaje: 32ks/pal, 8m2/pal, 920kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 29

Výrobca: Presbeton

Farba: béžovohnedá

Povrch: vymývaný

Výška:

Rozmer:

Tvar:

6,96 €
6,85 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Vymývaný povrch je tvorený ušľachtilým riečnym štrkom, alebo drveným kamenivom, ktorý pri tejto povrchovej úprave úplne vyniká svojou farbou a štrukturou. V sortimente sú vymývané dlažby z tradičného dunajského riečneho kameňa, ale tiež povrchy tvorené vápencovými a žulovými drťami so širokou paletou farebných variant od svetlých odtieňov bielej, ružovej, žltej až po tmavé odtiene hnedej, zelenej, šedej a čiernej. Vymývané dlažby sú určené pre dláždenie chodníkov pre peších, oddychových zón v mestách a obciach, ale vďaka mnohým farebných variantám se hodia predovšetkým pre plochy v okolí rodinných a bytových domov, ako sú terasy, balkóny, okolie bazénov, záhrady a parky. Platne je možné pokladať aj na terče. Charakteristickým znakom týchto dlažieb je veľmi malá nasiakavosť, vysoká odolnosť a ľahká údržba.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).