farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Platňa LIMA
1 karamelová

Dlažba vhodná do záhrad a pre pešie zóny. Dlaždenie z pravouhlých dosiek je možné doplniť veľkým kruhovým prvkom Lima kruh, alebo jeho časťou. Dosky pripomínajú starú kamennú dlažbu s vyhladeným kamenným reliéfem. Povrch je impregnovaný proti znečisteniu a prenikaniu vody. Lima je vhodná aj pod pergoly, do zimných záhrad a na terasy. K tejto dlažbe je možné vybrať vhodný reliéfny obrubník z radu Natural.

Kód produktu: CPBPLRLIMA1

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/7, 6m2

V balení: 13010117

Doplňujúce údaje: 150ks/pal, 7,6m2/pal, 735kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 4.9

Výrobca: Presbeton

Farba: karamelová

Výška: 4.5

Povrch: reliéfny

Rozmer:

Tvar:

2,68 €
2,60 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dlažba LIMA je vhodná do záhrad a pre pešie zóny. Dláždenie z pravouhlých dosiek je možné doplniť veľkým kruhovým prvkom LIMA kruh, alebo jeho časťou. Dosky pripomínajú starú kamennú dlažbu s vyhladeným kamenným reliéfem. Povrch je impregnovaný proti znečisteniu a prenikaniu vody. Lima je vhodná aj pod pergoly, do zimných záhrad a na terasy. K tejto dlažbe je možné vybrať vhodný reliéfny obrubník z radu Natural. Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).