farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Platňa RIGA
10 čierna

Dlažba vhodná do záhrad a pre pešie zóny. Dlaždenie z pravouhlých dosiek je možné doplniť veľkým kruhovým prvkom Riga kruh, alebo jeho časťou. Dosky pripomínajú starú kamennú dlažbu s vyhladeným kamenným reliéfom. Povrch je impregnovaný proti znečisteniu a prenikaniu vody. Lima je vhodná aj pod pergoly, do zimných záhrad a na terasy. K tejto dlažbe je možné vybrať vhodný reliéfny obrubník z radu Natural.

Kód produktu: CPBPLRRIGAC10

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/5, 55m2

V balení: 13021007

Doplňujúce údaje: 10ks/pal, 5,55m2/pal, 570kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 57

Výrobca: Presbeton

Povrch: reliéfny

Farba:

Výška:

Rozmer:

Tvar:

32,35 €
31,00 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dlažba je vhodná do záhrad, pre pešie zóny. Dláždenie z pravoúhlych dosiek je možné doplniť veľkým kruhovým prvok Riga kruh, alebo jeho časťou. Povrch pripomína starú kamennú dlažbu s vyhladeným kamenným reliéfom. Povrch ja impregnovaný proti znečisteniu a prenikaniu vody. Riga je vhodná aj pod pergoly, do zimných záhrad a na terasy.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).