Platňa RIGA
6 čierna

Dlažba vhodná do záhrad a pre pešie zóny. Dlaždenie z pravouhlých dosiek je možné doplniť veľkým kruhovým prvkom Riga kruh, alebo jeho časťou. Dosky pripomínajú starú kamennú dlažbu s vyhladeným kamenným reliéfom. Povrch je impregnovaný proti znečisteniu a prenikaniu vody. Lima je vhodná aj pod pergoly, do zimných záhrad a na terasy. K tejto dlažbe je možné vybrať vhodný reliéfny obrubník z radu Natural.

Kód produktu: CPBPLRRIGAC6

Balenie pre Eshop: 20 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/7, 44m2

Hmotnosť MJ/kg: 32

V balení: 13020607

Doplňujúce údaje: 20ks/pal, 7,44m2/pal, 640kg/pal

Výrobca: Presbeton

Povrch: reliéfny

Farba:

Výška:

Rozmer:

Tvar:

14,09 €
13,50 / ks
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Dlažba je vhodná do záhrad, pre pešie zóny. Dláždenie z pravoúhlych dosiek je možné doplniť veľkým kruhovým prvok Riga kruh, alebo jeho časťou. Povrch pripomína starú kamennú dlažbu s vyhladeným kamenným reliéfom. Povrch ja impregnovaný proti znečisteniu a prenikaniu vody. Riga je vhodná aj pod pergoly, do zimných záhrad a na terasy.
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).