farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Platňa TINA
60/40/4cm sivá

Tryskanie plošných dlažieb prináša ďalší estetický účinok v konečnom prevedení povrchu, kde sa pôvodne hladký (dlažba Tina, Taťána ) alebo reliéfny povrch (dlažba Tamara) vyrobenej dlažby tryskaním upraví tak, že sa zlepší nielen vzhľad, ale aj protišmykovosť dlažby. Dlažba formátu 60 x 40 cm je vhodná pre pokládku veľkých plôch pre peších - na dlaždenie chodníkov, zastávok, námestia, na tržnice a verejné priestranstvá, ale aj do parkov a záhrad. Dlažbu je možné pokladať aj na terče.

Kód produktu: CPBPLTTI60S

Balenie pre Eshop: 38 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/9, 12m2

Hmotnosť MJ/kg: 22.5

V balení: 10630100

Doplňujúce údaje: 38ks/pal, 9,12m2/pal, 855kg/pal

Výrobca: Presbeton

Povrch: tryskaný

Farba:

Výška:

Rozmer:

Tvar:

5,64 €
5,55 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dlažba TINA je  dlažba s tryskaným povrchom v šiestich farebných variantách. Tryskanie povrchu prináša špecifický vzhľad opracovaného betónu. Táto dlažba je určená pre dláždenie spevnených plôch v okolí rodinných domov, na verejných priestranstvách, terasách a na plochách s nižšiou záťažou. Má výborné protišmykové parametre. Dlažbu je možné ukladať aj na terče. Charakteristickým znakom týchto dlažieb je veľmi malá nasiakavosť, vysoká odolnosť a ľahká údržba.  Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).