farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Plot MILLDALE
Krycia platňa sivá melírovaná

Veľkorysé formáty Milldale platní vykúzlia živú hru farieb na prirodzene pôsobiacich plochách. K tomu sa výborne hodí múrikový systém, ktorý poskytuje veľký priestor pre kreatívne nápady – od záhradných múrikov cez schody a schodiská až po kvetináče a lavičky. Bradstone Milldale ponúka všetko čo patrí k atraktívnemu stvárneniu záhrady.

Kód produktu: SBRMILMKP

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1ks

V balení: 66823811

Doplňujúce údaje: 60ks/pal, 372kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 6.2

Výrobca: semmelrock

Farba: sivá

Povrch: reliéfny

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

Výška:

Rozmer:

Tvar:

7,00 €
6,79 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Charakteristika

- široké možnosti stvárnenia vďaka zosúladeným prvkom
- štruktúrovaný povrch
- mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam
- jednopohľadové murivo

Použitie

- terasy, letné a zimné záhrady
- schody
- ohraničenia pozemkov
- bočné lemovanie schodov
- kvetináče a pod.

Betónové platne Bradstone Milldale sa vďaka zvláštnemu  farebnému tónovaniu hodia do moderných exteriérov. Platne štrukturovaného povrchu sú mrazuvzdorné, oderuvzdorné, odolné voči posypovým soliam a proti UV žiareniu. Tieto platne sú ponúkané  v základnom balíku, ktorý obsahuje 36 ks platní o výmere 6,3 m2, v troch rôznych formátoch s rozmermi 60x60cm-4ks, 60x30cm-22ks, 30x30cm-10ks.
K tomuto konceptu patrí okrem platní aj múr a obklad Bradstone Milldale vrátene zákrytových dosiek a tak tvoria komplex, ktorý dopĺňa celkový vzhľad okolia.
 
Uloženiu predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom platní je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.