Plotová strieška BRADSTONE Mountain Block
plotová strieška na múr klinovitá žlto-sivá

Z tradície Bradstone vychádza aj Bradstone Mountain Block múr. Profilovaný povrch, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú prirodzený charakter. Odolnosť voči soliam a mrazuvzdornosť.

Kód produktu: SBRMBKP

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1ks

Hmotnosť MJ/kg: 5

V balení: 66820100

Doplňujúce údaje: 3,7ks/bm, 48ks/pal, 264kg/pal

Výrobca: Semmelrock

Tvar základný

Povrch: reliéfny

Farba:

Výška:

Rozmer:

4,70 €
4,47 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Najkrajšie múry sa s istotou dajú postaviť z prírodných kamenných blokov, ktoré sa prirodzene včleňujú do okolia. Z tejto tradície vychádza aj Bradstone Mountain Blok múr.  Vhodný je na budovanie bočných terasových múrikov, vyvýšených kvetinových záhonov, nízkych oporných múrikov, terás, soklov prípadne, dekoračných stĺpov.  Múrikové bloky sú ozubené pre bezpečné spojenie, možno použiť montáž pomocou stavebného lepidla, alebo na sucho (avšak maximálne do výšky 60cm).K dispozícii je plný blok klinový, rohový prvok, a štiepateľný blok - tieto sú v rozmere 29,5x22,5x10cm a krycia platňa na múr klinová s rozmerom 30x22,5/25x4cm. Všetky tieto prvky sú k dispozícii v žlto-sivej melírovanej farbe.

Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie