farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Plotová strieška CASTELLO
plotová strieška 33/25/8cm hnedá melírovaná

Castello plotový systém svojim otĺkaným povrchom vyvoláva dojem ľahkej patiny „starého“ plota, ktorý je zvýraznený melírovanými farbami. Má zníženú tvorbu výkvetov vďaka vnútornej hydrofobizácii.

Kód produktu: SPSCKPMH

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1ks

V balení: 66828837

Doplňujúce údaje: 3ks/bm, 90ks/pal, 1206kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 13.4

Výrobca: semmelrock

Povrch: otĺkaný

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

Farba:

Výška:

Rozmer:

Tvar

5,40 €
5,23 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Charakteristika

otĺkaný povrch s nepravidelne lámanými hranami
- jednoduchá manipulácia a ľahká výstavba
- veľká rozmanitosť tvorby vzorov vďaka navzájom zosúladeným prvkom

Použitie

- ohradenia a oplotenia pozemkov
- voľne stojace záhradné a ozdobné múriky
- dekoratívne stĺpy
- postranné ukončenie spevnených schodísk
- murované grilovacie kúty
- malé záhonové múriky a pod.Plotový systém CASTELLO s otĺkaným povrchom a melírovanými farbami prepožičia elegantný vzhľad historickým centrám ale aj okoliu vášho domova. Tvarovky s nepravidelnými,otĺkanými hranami, vďaka hydrofobizácii majú zníženú tvorbu výkvetov a vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a výstavbou.
CASTELLO plotový systém pozostáva zo základného a polovičného prvku. K nim sú k dispozícii striešky pre múr tzv. priebežné (33x25x8cm) a pre stľp tzv. stĺpikové (23x25x8cm). Na jeden stĺp s rozmerom 40x20cm potrebujeme 2ks stĺpikových striešok a na stĺp s rozmerom 40x40cm potrebujeme 4ks stĺpikových striešok.
Plot CASTELLO  je kombinovateľný s dlažbou Castello antico a k dispozícii je aj obrubník (33x25x8cm), ktorý sa dá použiť aj ako schodový stupeň.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia
pre realizácie.

Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.