farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Prídlažba so systémom Einstein
50/25/8cm sivá

Cestný systém odvodnenia - prídlažba. Zvýšená odolnosť a oderuvzdornosť, mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam a UV žiareniu.

Kód produktu: SDPRS

Balenie pre Eshop: 70 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom
vhodná pre zaťaženie nákladným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/70ks

V balení: 66823433

Doplňujúce údaje: 4ks/bm, 70ks/pal, 1575kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 22.5

Výrobca: semmelrock

Farba: sivá

Výška: 8

Rozmer: 50x25x8cm

Tvar: obdĺžnik

Povrch: hladký

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

2,80 €
2,72 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Betónová prídlažba je prvok používaný pri dopravných stavbách. Prídlažba sa kladie k obrubníkom, alebo ku žlabom na zvedenie vody z komunikácií. Má hladký povrch a rovný okraj. Dá sa použiť aj ako veľkoformátová dlažbu. Je vhodná na budovanie komunikácií, parkovísk priemyselných zón a podobných technických plôch.
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom dlažby je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.