farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Priekopová tvárnica
59x33x15,8cm sivá

Cestný systém odvodnenia - odvodňovací žľab. Má zvýšenú odolnosť, oderuvzdornosť, mrazuvzdornosť, odolnosť voči soliam a UV žiareniu.

Kód produktu: SZOPT60/30/15S

Balenie pre Eshop: 21 ks

Minimálny odber: 1 paleta/21ks

V balení: 66821725

Doplňujúce údaje: 21ks/pal, 945kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 45

Výrobca: Semmelrock

Farba: sivá

Výška: 15.8

Rozmer: 59x33x15.8cm

Tvar: obdĺžnik

Povrch: hladký

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

6,50 €
6,30 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Priekopové tvárnice patria do uceleného cestného systému. Sú tradičným a nenahraditeľným prvkom vonkajšej architektúry, pre zabezpečenie odvodu vody. Vyžadujú minimálnu údržbu a jednoduchú pokládku. Tvárnice sa osádzajú do zavlhlého betónového lôžka na pevný a zhutnený podklad k obrubníkom.      
Pri pokládke betónovej dlažby, či platní na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi