farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Schod CANTO
antracit

Univerzálny schodiskový prvok pre vytvorenie nového schodiska aj pre obklad existujúceho schodiska. Okraje prvkov sú v protišmykovej úprave.

Kód produktu: BSCAA

Balenie pre Eshop: 32 ks

Minimálny odber: 1 paleta/32ks

Doplňujúce údaje: 3,3ks/bm, 32ks/pal, 672kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 21

Výrobca: Best

Výška: 16

Rozmer: 32/28.5x30x16cm

Tvar: rovný

Povrch: hladký

Farba:

 
10,30 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Schodiskový prvok BEST-CANTO je univerzálny schodiskový prvok na realizáciu schodísk v dvoch variantoch, pričom každá z nich má bezpečnostný prvok protišmykovú úpravu. BEST-CANTO sa dá použiť aj na obloženie už existujúcich schodísk.Pri vytváraní schodu je potrebné dbať na presnú výšku schodu a dĺžku nášlapu, aby sme vytvorili pre chôdzu príjemný schod. Schodiskové prvky, ako sú schodiskové stupne a schodiskové bloky, nám umožňujú jednoduché a presné vytvorenie schodu.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).