farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Schod FALDO 100x35x15 cm
metropol sivá

Elegantné schody vytvoríte jednoducho pomocou schodiskových prvkov FALDO. Pokiaľ nieje Váš pozemok dokonale rovný, asi sa schodom nevyhnete. Schody FALDO môžete použiť k vstuným dverám, na terasu aj do záhrady.

Kód produktu: BSFMS

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1 ks

Doplňujúce údaje: 10ks/pal, 1190kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 119

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche

Výrobca: Best

Výška: 15

Tvar: rovný

Farba:

Povrch:

 
54,60 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Schodiskový prvok BEST-FALDO je vysoko elegantný betónový prvok s tryskanou povrchovou úpravou. Masívny betónový prvok je dĺžky 1m, šírky 35cm, výšky 15cm, jeho váha je 119kg. Pred plánovaním schodísk nezabúdajte na to, že jednotlivé stupne sa musia prekrývať. Pri vytváraní schodu je potrebné dbať na presnú výšku schodu a dĺžku nášlapu, aby sme vytvorili pre chôdzu príjemný schod. Schodiskové prvky, ako sú schodiskové stupne a schodiskové bloky, nám umožňujú jednoduché a presné vytvorenie schodu.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).