farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

SIMPLE BLOCK tvarovka stĺpiková HX
4/20/AF hladký bielosivý

Murovací systém SIMPLE BLOCK, ktorý je tvorený 4 typmi tvaroviek – priebežná celá, ukončujúca celá, ukončujúca polovičná a stĺpová. Tieto tvarovky sú vyrobené s fazetou a sú určené pre technológiu bezšpárového murovania. Pohľadové časti tvaroviek SIMPLE BLOCK nevyžadujú žiadnu ďalšiu povrchovú úpravu. Systém týchto tvarovek je určený pre výstavbu drobných stavieb, stien, oplotení a pod. Tieto stavby sa môžu ukončit buď originalnými zákrytovými doskami SIMPLE BLOCK alebo univerzálnými zákrytovými doskami.

Kód produktu: CPBSBHX4/20/AFSB

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1 ks

Doplňujúce údaje: 84ks/pal, 1260kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 15.2

Výrobca: Presbeton

Výška: 15

Povrch: hladký

Farba:

Rozmer:

4,14 €
3,57 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Tvarovky Simple Block majú hladkú, alebo hrubozrnnú štruktúru, nevyžadujú žiadnu povrchovú úpravu. Simple Block je tvorený zo štyroch typov tvaroviek - priebežná celá, ukončujúca celá, ukončujúca polovička a stĺpiková. Tieto tvarovky sú vyrábané s fazetou a sú určené pre bezšpárové murovanie. Odpadá akekoľvek dodatočné špárovanie. Tvarovky sú vyrábané v sivej, okrovej, alebo tehlovej farby. Na ukončenie plotov a múrikov sa používa buď priamo originálne zákrytové striešky, alebo univerzálne zákrytové striešky. 
Spoločnosť PRESBETON s.r.o. patrí k popredným výrobcom betónových výrobkov v Českej republike. Tieto výrobky sú určené pre využitie tak v súkromnom sektore (okolie rodinných domov, terás, záhrad a pod.), tak aj vo verejnom (parky, námestia, chodníky, cyklotrasy, parkoviská a pod.).
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).