Predaj skončil

farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba BEATON
rovný 8cm červená

Kód produktu: BDBEBŠ8Č

Balenie pre Eshop: 9 m2

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Betónová dlažba BEATON patrí medzi najpoužívanejšie betónové dlažby. Vďaka systému zapadania jednotlivých dlažbových kociek do seba, je jedinečná pre extrémne zaťaženie. Vďaka doplnkovým prvkom, ako je BEATON kraj a BEATON polovičný prvok, je možné jednotlivé plochy vypočítať, bez rezania, čo značne znižuje náklady stavby. Je vyrábaná, aj ako hladká dlažba, bez fázy. Spolu s dlažbou BEST - BEATON pre nevidiacich (nopková), ponúka kompletné riešenie verejných spevnených plôch. Pri strojovej pokládke je nutné ručne uzatvárať dlaždenú plochu. Výšková varianta do 4cm, je určená len pre pochôdzne plochy. Technická betónová dlažba vďaka svojmu výrobnému programu je ideálna na budovanie komunikácií, parkovísk priemyselných zón a podobných technických plôch. Našla si však priestor pre použitie aj v okolí rodinných domov na pojazdných a pochôdznych plochách. Ich farebná škála nie je taká pestrá ako u dekoratívnych dlažbách.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracováva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).