Predaj skončil

farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba BLOK 40
20x10x4cm grafitová

Kód produktu: INDB4G

Balenie pre Eshop: 14,4 m2

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Blok je variabilná dlažba,  ktorá tvarom ani povrchom nikdy nevyjde z módy. Vďaka klasickému kockatému a obdĺžnikovému tvaru ju zákazníci volajú aj Kocka alebo Klasiko. Jednoduchý tvar ju predurčuje k variabilnému použitiu na verejných priestranstvách aj v domácom prostredí. Kvôli dlhodobo nízkej cene je dostupná pre všetky peňaženky.  

Dlažba  Blok má hladký povrch a vyrába ju firma IN VEST vo výške 4 cm. Svoje miesto si nájde kdekoľvek si ju viete predstaviť - pri Vašom dome, v záhrade, avšak vždy len v priestore, ktorý je pre peších. Ocenia ju hlavne tí, ktorý sa vzhľadom na už existujúci povrch nezmestia výškou dlažby viac ako na 4 cm. Samozrejme je výborne kombinovateľná s dlažbou Top - Zóna, kedy na chodníky použijeme Blok a na plochy pre pojazd automobilov Top Zónu /pred garáž, pri vstupe do brány/. Naši zákazníci ju často používajú aj na plochy v domčekoch na náradie, do voliér pre zvieratá, a všade tam, kde 4 cm dlažba "stačí".
Dlažba Blok je mrazuvzdorná a nenasiakavá, ekologicky nezávadná a spĺňa všetky platné technické normy. Okrem toho je farebná dlažba Top Zóna dodatočne ošetrená ochrannou povrchovou úpravou Aquaprotect, ktorá znižuje riziko rastu machov, rias, obmedzuje tvorbu výkvetov a znižuje možnosť znečistenia dlažby.

Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť IN VEST s.r.o. je tradičný slovenský výrobca betónovej dlažby, ktorý vyrába kvalitné výrobky do exteriéru už viac ako 18 rokov, spolupracuje so skúsenými odborníkmi a najlepšími architektmi. Výrobné závody má situované v Šali a Geči pri Košiciach. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na 2 vzorkových plochách v Šali a Geči. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.