farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Akcia

Zámková Dlažba CASTELLO® ANTICO
12,5/12,5/6cm hnedá melírovaná

Priamo stvorená pre štýlové stvárňovanie exteriérových plôch, ktoré majú blízko k prírode a ktoré doslova pozývajú na odpočinutie a pobudnutie v nich. Vďaka viacerým farbám a formátom vytvárajú priestor pre stvárňovacie možnosti bohaté na rôzne variácie. Otĺkaný povrch s nepravidelne lámanými hranami a nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku. Veľká rozmanitosť tvorby vzorov vďaka navzájom zosúladeným prvkom.

Kód produktu: SDCA12,5/6MH

Balenie pre Eshop: 10,13 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/10, 13m2

V balení: 66827858

Doplňujúce údaje: 64ks/m2, 10,13m2/pal, 1296kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 130

Výrobca: semmelrock

Výška: 6

Povrch: otĺkaný

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

Farba:

Rozmer:

Tvar:

42,50 €
29,90 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dlažba Castello Antico so vzhľadom starej antickej dlažby prepožičia elegantný vzhľad historickým centrám ale aj okoliu vášho domova. Dlažba je mrazuvzdorná, oderuvzdorná, odolná voči posypovým soliam a proti UV žiareniu.
K dlažbe Castello Antiko je vhodný aj obrubník s rozmerom 33x25x8cm a táto dlažba je kombinovateľná s plotovým systémom CASTELLO.

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom dlažby je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.