Predaj skončil

farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba Castrum Antik
5cm Orechové lístie

Kód produktu: LDKARA5OL

Balenie pre Eshop: 12,8 m2

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Farebné možnosti

Dlažba Kärtauser v prevedení antik(otĺkaná dlažba) alebo natur(rovná, klasická dlažba) je vhodná pre použitie na verejných priestranstvách, chodníkoch, okoliach rodinných domov, komunikáciách a iných spevnených plochách. 
Štýlová dlažba má ostarený, rustikálny povrch alebo vo variante Natur rovný, sa vyrába ako viacformátová dlažba výške 5 a 8cm, a prírodných zemitých odtieňoch.Dlažobné kamene široké 14cm v siedmych rôznych dĺžkových prevedeniach sa ukladajú do radov bez akéhokoľvek vzoru. Tým je zaručené vyhotovenie jedinečného a prirodzene pôsobiaceho povrchu. Betónová dlažba lepšie odoláva slnečnému žiareniu a zahrieva sa menej ako asfaltové povrchy, čo vo veľkej miere napomáha mikroklíme. Rýchlo odvádza vodu do škár medzi jednotlivými kockami, do podložia.   
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom dlažby je spoločnosť Leier s.r.o., ktorá vyrába kvalitné výrobky už viac ako 40 rokov. Výrobné závody má situované vo viacerých štátoch Európy. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.