Zámková Dlažba Castrum Antik
8cm Lastúra

Otĺkaním jednotlivých kociek sa dosahuje nepravidelnosť hrán a vydlaždená plocha tak nadobúda prírodný rustikálny vzhľad, použitelný aj pri úprave okolia historických budov a pamätníkov.

Kód produktu: LDKARA8L

Balenie pre Eshop: 8,5 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom
vhodná pre zaťaženie nákladným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta

Hmotnosť MJ/kg: 180

Doplňujúce údaje: 8,5m2/pal, 1550kg/pal

Výrobca: Leier

Rozmer: mix 7 formátov

Tvar: viacformát

Povrch: otĺkaný

Farba:

Výška:

30,53 €
26,30 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Farebné možnosti

Dlažba Kärtauser v prevedení antik(otĺkaná dlažba) alebo natur(rovná, klasická dlažba) je vhodná pre použitie na verejných priestranstvách, chodníkoch, okoliach rodinných domov, komunikáciách a iných spevnených plochách. 
Štýlová dlažba má ostarený, rustikálny povrch alebo vo variante Natur rovný, sa vyrába ako viacformátová dlažba výške 5 a 8cm, a prírodných zemitých odtieňoch.Dlažobné kamene široké 14cm v siedmych rôznych dĺžkových prevedeniach sa ukladajú do radov bez akéhokoľvek vzoru. Tým je zaručené vyhotovenie jedinečného a prirodzene pôsobiaceho povrchu. Betónová dlažba lepšie odoláva slnečnému žiareniu a zahrieva sa menej ako asfaltové povrchy, čo vo veľkej miere napomáha mikroklíme. Rýchlo odvádza vodu do škár medzi jednotlivými kockami, do podložia.   
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom dlažby je spoločnosť Leier s.r.o., ktorá vyrába kvalitné výrobky už viac ako 40 rokov. Výrobné závody má situované vo viacerých štátoch Európy. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.