Predaj skončil

farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba CITY®
6cm melír mocca

Kód produktu: PDCIT6M

Balenie pre Eshop: 0,8 m2

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Moderný mestský dizajn
Hladký povrch a rovné hrany dlažby City® sú stvorené pre stvárnenie modernej mestskej plochy, ktorá splynie s každým priestorom.

Dlažba City® je dostupná v hrúbke 6 cm. To znamená zníženú dopravnú hmotnosť a ľahšiu manipuláciu pri kladení. Dlažba je napriek tomu pevná a je možné po nej jazdiť. Na výber je v moderných farebných odtieňoch. Výhodou pri kladení je, že prvky sú už roztriedené v kombinovanej forme.

Uloženie dlažby
Pracovný postup

Vzory uloženia dlažby

Jednotlivé formáty dlažby City® sa kladú rovnobežne. Je nutné dbať na to, aby nevznikali žiadne súvislé vertikálne škáry.


Vzor uloženia

Prvky sa kladú v zoskupení, v akom sú na palete. Dlažbu je nutné klásť z viacerých načatých paliet súčasne. Kombinácie vrstiev z viacerých načatých paliet nenahrádzajú miešanie jednotlivých prvkov.

Aby nevznikali priebežné vertikálne škáry, posunie sa každý druhý riadok tak, aby sa na začiatok zmestil prvok 12,3x16,5 cm.


City dlažba má dvojvrstvovú štruktúru s jemne fazetovaným povrchom z kamennej drviny. Dostupná je vo výške 6cm aj 8 cm. Vo výške 6cm je vyrábaná ako kombi forma, ktorá pozostáva z troch formátov s nasledovnými rozmermi: 16,5x24,7cm, 16,5x16,5cm, 12,3x16,5cm. Nie je možné zakúpiť jednotlivé prvky samostatne, ale len kombináciu všetkých troch rozmerov. Dostupná je v zaujímavých farebných prevedeniach ako grafitovokrémová, porfýrovokrémová alebo mandarínková. Vo výške 8 cm je dostupná v piatich samostatných rozmeroch a v štyroch nasledovných farbách: terakota, odtiene klinker, odtiene svetlohnedej, odtiene sivej a grafitovej. Dostupný je aj kruh zo Citydlažby, ktorý je len vo výške 8 cm a v dvoch farbách: odtiene sivej a grafitovej, odtiene svetlohnedej.

Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť Premac, s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 23 rokov. V spolupráci so svojimi obchodnými partnermi sa aktívne podieľa na realizácii významných stavebných projektov nielen doma, ale aj zahraničí. Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL. Tri výrobné závody v Bratislave, Zvolene a Košiciach vyrobia na plnoautomatizovaných linkách každoročne tisíce m2 dlažieb.