Zámková Dlažba KLASIKO
pre nevidiacich 6cm prírodná

Klasická dlažba s reliéfnym povrchom pre nevidiacich a slabozrakých k vytvoreniu signálnych a varovných pásov na chodníkoch, na prechody pre peších a na nástupištia MHD. Dlažbu je možné ideálne kombinovať s dlažbami MOZAIK, KARO a GRASO. Rada je doplnená dlažbou 8cm výšky určenej pre pojazd.

Kód produktu: BDKLPN6S

Balenie pre Eshop: 11,52 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/11, 52m2

Hmotnosť MJ/kg: 137

Doplňujúce údaje: 50ks/m2, 11,52m2/pal, 1572kg/pal

Výrobca: Best

Tvar: obdĺžnik

Povrch: hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

21,58 €
20,89 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Klasická dlažba s reliéfnym povrchom pre nevidiacich a slabozrakých k vytvoreniu signálnych a varovných pásov na chodníkoch, na prechody pre peších a na nástupištia MHD. Dlažbu je možné ideálne kombinovať s dlažbami MOZAIK, KARO a GRASO. KLASIKO pre nevidiacich, je určené hlavne na verejných plochách. Výšková varianta do 8cm je určená aj pre pojazd. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči pôsobeniu chemických rozmrazovacích látok.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).