farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba MOZAIK
6cm antracitová

Tvarovo jednoduchá dlažba vhodná pre pochôdzne plochy, dlažba MOZAIK je vyrábaná hlavne ako doplnok ku dlažbe KLASIKO, ale je možné ju kombinovať s dlažbami KLASIKO, KARO a GRASO. Dlažbu je motné objednať aj v hrúbke 8 cm, ktorá je vhodná aj na pojazdné plochy.

Kód produktu: BDMO6A

Balenie pre Eshop: 0,88 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 vrstva/0, 88m2

Doplňujúce údaje: 100ks/m2, 10,56m2/pal, 1440kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 137

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche v inej farbe

Výrobca: Best

Tvar: štvorec

Povrch: hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

 
22,87 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dlažba MOZAIK je vhodná ako doplnková dlažba ku dlažbám KLASIKO a KARO, vyznačuje sa jednoduchým tvarom. Používa sa aj ako farebný lem pri obrubníkoch a iných betónových prvkoch. Tiež v záhradách na oddelenie záhonov a pod., kde je volne uložená do podložia. Výšková varianta do 6cm je určená len pre pochôdzne plochy. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči pôsobeniu chemických rozmrazovacích látok.
Dekoratívna betónová dlažba vďaka širokej škále farieb, tvarov a povrchových úprav ponúka nekonečné riešenia spevnených plôch rodinných domov a malých objektov. Je len na Vás ako povolíte uzdu svojej fantázie.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).