farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba MOZAIK
6cm colormix jeseň

Tvarovo jednoduchá dlažba vhodná pre pochôdzne plochy, dlažba MOZAIK je vyrábaná hlavne ako doplnok ku dlažbe KLASIKO, ale je možné ju kombinovať s dlažbami KLASIKO, KARO a GRASO.

Kód produktu: BDMO6CP

Balenie pre Eshop: 0,88 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 vrstva/0, 88m2

Doplňujúce údaje: 100ks/m2, 10,56m2/pal, 1440kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 137

Výstavná plocha: tento produkt sa nachádza na našej výstavnej ploche v inej farbe

Výrobca: Best

Tvar: štvorec

Povrch: hladký

Farba:

Výška:

Rozmer:

 
22,87 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Dlažba MOZAIK je vhodná ako doplnková dlažba ku dlažbám KLASIKO a KARO, vyznačuje sa jednoduchým tvarom. Používa sa aj ako farebný lem pri obrubníkoch a iných betónových prvkoch. Tiež v záhradách na oddelenie záhonov a pod., kde je volne uložená do podložia. Výšková varianta do 6cm je určená len pre pochôdzne plochy. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči pôsobeniu chemických rozmrazovacích látok.
Dekoratívna betónová dlažba vďaka širokej škále farieb, tvarov a povrchových úprav ponúka nekonečné riešenia spevnených plôch rodinných domov a malých objektov. Je len na Vás ako povolíte uzdu svojej fantázie.
Výrobca BEST je najväčším českým výrobcom betónových stavebných prvkov. Ako jediný v ČR zapracuváva špeciálnu vodeodpudivú a tesniacu nanoprímes do dlažobných výrobkov. Vďaka výroby podľa nemeckých noriem a dozoru výroby nemeckej skúšobne poskytujú na svoje výrobky záruku 20 rokov. BEST vlastní 8 výrobných a predajných závodov s 24 továrňami vo všetkých regiónov Čiech a Moravy.
Pri pokládke betónovej dlažby na spevnené plochy, doporučujeme použiť vhodnú netkanú textíliu (geotextíliu).