Zámková Dlažba PENTER® Záhradná
červená svetlá hladký povrch

Plochy PENTER klinker sú protišmykové, čo je dôležitým aspektom bezpečnosti. Penter Záhradná je dostupná v drsnom, hladkom, antickom povrchu, v tmavej, svetlej a pestrej červenej farbe. Dlažbová tehla z pálenej prírodnej hliny je mrazuvzdorná, odolná voči poveternostným vplyvom, oderuvzdorná, odolná proti sklzu a vhodná pre pojazd osobnými autami.

Kód produktu: SDPEZČSH

Balenie pre Eshop: 26 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: m2

Hmotnosť MJ/kg: 4

V balení: 53441391

Doplňujúce údaje: 26ks/m2, 300ks/pal, 1200kg/pal

Výrobca: Semmelrock

Výška: 5

Rozmer: 26x14x5cm

Tvar: obdĺžnik

Farba:

Povrch:

1,19 €
1,12 / ks
Kúpiť

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

>> Obrázok je ilustračný

Penter tehlová dlažba sprostredkúva leto, slnko a stredozemnú atmosféru vo vašej záhrade. Vyznačujú sa svojou dlhou životnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Vyrába sa v moderných i tradičných, teplých červených alebo pestrých odtieňoch, s hladkým i štrukturovaným povrchom. Je variantou pre mnoho možností pre stvárňovanie terás, príjazdových ciest do domu a vchodov, ako aj schodov a rôznych iných plôch.   

Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom dlažby je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.

Vzory kladenia Penter siena