farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba SIKO®
20x20x8cm sivá

Ekologická betónová dlažba udrží exteriér a celú plochu bez zbytočnej vody, ktorá je vďaka patentovaným, dištančným výstupkom odvádzaná do kanálikov. Eko dlažba je vhodná pre malý spád. Používa sa hlavne pre parkoviská, odstavné plochy, nákladné aj osobné autá, príjazdové cesty, chodníky, nástupištia, priemyselné plochy, plochy supermarketov, garéže atď. Dláždené plochy sú schopné dlhodobo prepúšťať vodu, vysoko zaťažiteľné, pochôdzne aj pojazdné.

Kód produktu: PDSIKO20/20/8S

Balenie pre Eshop: 9,6 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom
vhodná pre zaťaženie nákladným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta/9, 6m2

Doplňujúce údaje: 25ks/m2, 9,6m2/pal, 1590kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 170

Výrobca: Premac

Farba: sivá

Výška: 8

Rozmer: 20x20x8cm

Tvar: štvorec

Povrch: hladký

sklad výrobcu: cena platí z výrobného závodu Premac BA/ZV/KE

20,40 €
18,36 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Siko je typ zámkovej dlažby, kde sa počas dažďa netvoria kaluže, pretože otvory odvádzajú vodu do kanálikov, ktoré ju postupne prepúšťajú do podkladovej vrstvy. Táto Eko dlažba je vhodná pre malý spád. Používa sa hlavne pre parkoviská a odstavné plochy pre nákladné aj osobné autá, príjazdové cesty, chodníky, nástupištia, priemyselné plochy, plochy supermarketov, garáže atď. Dláždené plochy sú schopné dlhodobo prepúšťať vodu, sú vysoko zaťažiteľné, pochôdzne aj pojazdné. Dlažba je vhodná na strojné kladenie. Vyrába sa vo formáte 20x20cm, v sivej a červenej farbe.
  
Nezabudnite, že uloženiu dlažby predchádza správne vyhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Spoločnosť Premac, s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 23 rokov. V spolupráci so svojimi obchodnými partnermi sa aktívne podieľa na realizácii významných stavebných projektov nielen doma, ale aj zahraničí. Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL. Tri výrobné závody v Bratislave, Zvolene a Košiciach vyrobia na plnoautomatizovaných linkách každoročne tisíce m2 dlažieb.