farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Zámková Dlažba VIVENDO
6cm dymový krištáľ

Tajomstvo úspechu dlažby VIVENDO je v jej jednoduchom tvare a farebnom prevedení.Úprava hornej vrstvy a úzke špáry garantujú pohodlnú chôdzu aj v ihličkách.Povrch dlažby je i v mokrom stave bezpečný.

Kód produktu: LDVIV6DK

Balenie pre Eshop: 12 m2

vhodná pre zaťaženie chodcami
vhodná pre zaťaženie osobným automobilom

Minimálny odber: 1 paleta

Hmotnosť MJ/kg: 139

Doplňujúce údaje: 12m2/pal, 1680kg/pal

Výrobca: Leier

Výška: 6

Rozmer: mix 3 formátov

Tvar: viacformát

Povrch: hladký

Farba:

19,26 €
18,35 / m2
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Viacformátová dlažba Vivendo je vhodná pre použitie na verejných priestranstvách, chodníkoch, komunikáciách a iných spevnených plochách. 
Klasická dlažba má hladký povrch a vyrába sa ako zostava troch veľkostí dlažby a vo výške 6cm, Betónová dlažba lepšie odoláva slnečnému žiareniu a zahrieva sa menej ako asfaltové povrchy, čo vo veľkej miere napomáha mikroklíme. Rýchlo odvádza vodu do škár medzi jednotlivými kockami, do podložia. Jednoduchú pokládku umožňujú skryté dištančné výstupky.   
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.
Výrobcom dlažby je spoločnosť Leier s.r.o., ktorá vyrába kvalitné výrobky už viac ako 40 rokov. Výrobné závody má situované vo viacerých štátoch Európy. V rámci špičkových služieb ponúka aj v možnosť prezentácie rôznorodosti a farebnosti dlažby na výstavných plochách aj v Topoľčanoch.