farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Betónová Platňa LA LINIA®
50/50/5cm granit svetlá

K dlažbe La Linia patria aj La Linia platne vhodné pre stvárnenie celého okolia Vášho domu. Jemne vymývaný povrch s prírodným vzhľadom - povrch je tvorený drťou z prírodného kameniva. Zvýšená odolnosť a oderuvzdornosť, znížená tvorba výkvetov vďaka úprave Semmelrock Protekt, odolnosť voči UV žiareniu, mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam.

Kód produktu: SPLLALGS

Balenie pre Eshop: 1 ks

vhodná pre zaťaženie chodcami

Minimálny odber: 1 paleta/40ks

V balení: 66827072

Doplňujúce údaje: 4ks/m2, 40ks/pal, 1100kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 27.5

Výrobca: Semmelrock

Farba: granit svetlá

Výška: 5

Rozmer: 50x50x5cm

Tvar: štvorec

Povrch: vymývaný jemnozrnný

8,50 €
8,25 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Platne La Linia sa vyznačujú elegantným štýlom a čistými pravouhlými líniami. Vďaka jednoduchému prírodnému charakteru sú ideálne do okolia minimalistických moderných stavieb. Tvoria ich zrniečka drveného kameňa, ktoré sa ligocú a žiaria pri dopadoch slnečného svetla a vytvárajú tak čarovnú atmosféru vašej terasy a záhrady.

Charakteristika

-jemne vymývaný povrch s prírodným vzhľadom – povrch je tvorený drťou z prírodného kameniva
-zvýšená odolnosť a oderuvzdornosť
-znížená tvorba výkvetov vďaka úprave Semmelrock Protect®
-odolnosť voči UV žiareniu, protišmyková
-mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam

Použitie

-terasy
-záhrady
-záhradné chodníčky a cestičky okolo domu
-námestia
-pešie zóny
-vnútorné dvory
-chodníky a pod.


La Linia sa prezentuje ako čistý a jednoduchý ale pritom elegantný koncept do ktorého patrí dlažba, platne, schody aj palisády.  Betónová dlažba s jemnými farebnými odtieňmi La Linia je symbolom jednoduchej elegancie. Dostupná je aj v kombi forme. Svoje využitie nájde na terasách, príjazdových cestách ku garáži, námestiach, peších zónach.  La Linia platne sú dostupné v rozmere 50x50x5cm vo farebnom prevedení granit svetlá a 40x40x3,8cm vo farbe antracit.  Platne sú vhodné na menej zaťažované plochy napr. pešie zóny, chodníky a záhradné cestičky.
Uloženiu dlažby predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom dlažby je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi. Vzorky dlažby samozrejme nájdete aj na našich výstavných plochách v Topoľčanoch.