farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií

Schodiskový prvok BRADSTONE Old Town
Stupne pieskovcová

Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú tento prirodzený charakter. Rôzne formáty a schody sa starajú o množstvo možností stvárnenia. Objavte svet harmonického stvárnenia záhrad. Štruktúra prirodzene zvetraného povrchu s nepravidelne lámanými hranami. Je mrazuvzdorný a osolný proti soliam, nie je pojazdný.

Kód produktu: SBROTSP

Balenie pre Eshop: 1 ks

Minimálny odber: 1ks

V balení: 66821735

Doplňujúce údaje: 2,22ks/bm, 10ks/pal, 310kg/pal

Hmotnosť MJ/kg: 31

Výrobca: Semmelrock

Výška: 10

Rozmer: 45x35x10cm

Tvar: rovný

Povrch: reliéfny

sklad výrobcu: ceny platia z výrobného závodu SEMMELROCK Sereď

Farba:

29,50 €
28,60 / ks
Kúpiť
+

Uvedená cena je orientačná, bez dopravy (zo závodu výrobcu).
>> VIAC INFO

Cena je uvedená vrátane DPH

Pri väčšom odbere poskytujeme množstevnú zľavu.
Ceny v kamennej predajni môžu byť vyššie ako ceny na e-shope.

>> OPÝTAJTE SA

Tak ako aj iné stvárňovacie prvky programu Bradstone, ponúkajú aj Bradstone Old Town schodiskové bloky nezameniteľný výzor rukou opracovaného prírodného kameňa.

Charakteristika

-štruktúra prirodzene zvetraného povrchu s nepravidelne lámanými hranami
-mrazuvdornosť a odolnosť voči soliam
-protišmyková
-na výrobkoch sa časom môže vytvoriť patina, ktorá povrch zušľachťuje a je žiadaná
-nepravidelne lámané a mierne zaoblené pohľadové hrany
-nie je pojazdný

Betónové platne rady Bradstone Old Town sú jemne profilované, s nepravidelnými okrajmi a v teplých prírodných odtieňoch. Vyniknú na terase, v okolí bazénov a na iných oddychových zónach. Je možné ich použiť aj ako nášľapné kamene do záhrad. Platne sú mrazuvzdorné, oderuvzdorné, odolné voči posypovým soliam a proti UV žiareniu. Základný balík obsahuje 35ks platní o výmere 6,07m2, s rozmermi 60x60cm-3ks, 45x60cm-3ks, 30x60cm-9ks, 45x45cm-2ks, 30x45cm-12ks, 30x30cm-6ks.
K platniam Bradstone Old Town sú k dispozícii malý kruh s priemerom 2,70 m a veľký kruh s priemerom 3,90 m. Tieto kruhy sú tvorené prvkami rôznych veľkostí.

Betónové schody rady Bradstone Old Town sú jemne profilované, s nepravidelnými okrajmi a v teplých prírodných odtieňoch. Vyniknú na terase, v okolí bazénov a na iných oddychových zónach. Schodiskové prvky sú mrazuvzdorné, oderuvzdorné, odolné voči posypovým soliam a proti UV žiareniu. Vyrábajú sa v rozmere 45x35x10cm a v troch farbách: pieskovcová, slonovinová, sivo-zelená.

Uloženiu predchádza správne zhotovenie podložia pod dlažbu s použitím vhodného kameniva a geotextílie. Viac k tejto téme nájdete na našej stránke v rubrike Doporučenia pre realizácie.

Výrobcom je spoločnosť Semmelrock Stein+Design, ktorá už viac ako 50 rokov sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. V rámci špičkových služieb ponúka aj službu vyhotovenia grafického návrhu a priamej konfrontácie farebnosti dlažby na svojej vzorkovej ploche v Seredi.